Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri a Diablo 3-mat XBox...

Megéri a Diablo 3-mat XBox 360-ra megvenni?

Figyelt kérdés
Illetve ez fog külön költségekbe fájni?

2014. okt. 30. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen típusú játékokat szeretsz. Nem tudom, milyen „külön költségek”-re gondolsz, de haa sikerül beszerezned egy limitált kiadást, akkor szerintem nem. Játszottál nár vele? Én egy barátomnál 1 nyáron át Naruto Ultimate Ninja Storm 3-aztam, utána fél évet „böjtöltem” , mert nem volt se Xbox-om, se NUNS3-am… XD

De ebben az esetben tényleg úgy érzem, hogy megérte. Nagyon fordulatos a PvP-je, és a story-ja is tetszett!!! :) (jatekosVSjatekos).

Szerintem olvass egy pár kritikát, hogy megtudd, mi benne a jó… a rosszra ne figyelj, csak, ha az egész kritika alatt szidják a játékot…

Küldj el egy pár játék-címet a tieid közül, hogy a válaszolók megtudják, hogy milyen játékokat szeretsz, és igennel vagy nemmel válaszolhassanak! :)

2014. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már Diabloztam, igazából arra vagyok kíváncsi, hogy Xbox-ra vagy Pc-re vegyem??
2014. nov. 2. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!