Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen olcsó tabletet ajánloto...

Milyen olcsó tabletet ajánlotok ami minimum 9 colos vagy nagyobb? főleg netezesre használnám? '

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Netezésre (is) jók a kínai tabletek, olcsóbbak, mint egy márkás. Érdemes körülnézni ilyen tájon is! Én nemrégiben vettem egy PD803G tabletet, 80.000Ft volt, de ez erősebb féle. Eddig csak a Facebook app, messenger és vírusirtó együttes használatával sikerült megakasztanom.
2014. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán létezik ilyen.

Olcsó tabletből van sok, olcsó, de jó tabletből már elég kevés, de azért akad, viszont olcsó, jó ráadásul nagy tabletből már közel nulla, a legtöbb olcsó tablet 7"-es szokott lenni.


Az Asus mutatott be az elmúlt napokban egy olcsó 10"-es tabletet, ami elég korrekt, de az még nem kapható, és újonnan valószínűleg 60 ezertől lesz kapható.

2014. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
olcsó tablet kellene ami nagyon max 25 k
2014. nov. 1. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért még a normális 7 iches is rotka, ennyiért nem fogsz használható 9 inchest kapni
2014. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos 25 alatt nem érdemes tabletet venni!

De tényleg nem!

Totál mindegy, hogy 7-8-9-10 colos, a belső számít, a teljesítmény, és hogy megfelelő szervizháttere legyen.

Ha nem hallgatsz a tapasztaltakra, hozzáértőkre csak kidobod a pénzedet! Mivel neked 25 ezer is nagy pénz, jobban jársz, ha nem szórod el! Javaslom, gyűjtögess még hozzá, úgy a dupláját. Annyiból már lehet értelmeset venni. (megjegyzem, az sem csúcs gép még)


Legalább 2 GB RAM legyen benne!!! (nem összekeverendő a ROM-mal, 16 GB abból sem árt legalább) - Leegyszerűsítve, ezek határozzák meg, hogy mennyi és milyen gépigényű programokat tudsz majd telepíteni.518 RAM-mal semmit az legszükségesebbeken kívül, de még arra is kevés, 1 GB-al már lehet valamit kezdeni, de egy hónap múlva kevesleni fogod, és csak mérgelődsz majd a sok kompromisszum miatt. 2 GB sem irtózatosan sok, de az egyfajta kényelmes tablet-tulajdonossá tehet. :-) Ez annyit tesz, lesz a gépeden közösségi programok, fotóprogramok, irodai alapprogramok, e-book olvasó, térkép, játékok, és rendszerkarbantartó programok.

Amint írtam, legyen magyarországi szervize!

Előny, ha 2 év garancia van rá.

Legyen SD/SDHC kártya helye.

Magyar nyelvű droid legyen.

Mozgásszenzorral rendelkezzen.

Ennyi pénzért, már nem csak wifi-set, hanem sim kártyásat is tudsz venni. (nagy előny tud lenni)

Ha nem noname termék, akkor általában lehet kapni hozzá kiegészítő dolgokat is. (tok, billentyűzet, autóstöltő, usb-ről töltő, méretre gyártott védőfólia, headset, tv-kábel, stb.)


Ha vásároltál egyet, mindenképp rendszerkarbantartó programokkal kezd a telepítgetést!


A márkát, típust illetően sok-sok tanácsot fogsz kapni. Mindenki hajlamos a saját gépét ajánlani. (Pszichológiailag evvel bizonygatva önmagának is, hogy jót választott. Egyfajta csapattárkeresés. Ha többen járunk ugyanabban a cipőben, az biztonságérzetet ad.)


Ha belemerülsz a témába, olvasgatsz a neten, önmagad is eltudod dönteni egy idő után, hogy neked melyik fog megfelelni. Ajánlom figyelmedbe a tesztoldalakat! Majd a szakírók cikkeit, és végül a fórumokat. (utóbbiakkal csak óvatosan, kissé bizalmatlanul)

Konkrét márkát, típusokat én is tudok említeni felhasználói és szaktanácsadói tapasztalatból.

(privátban szívesen adok tanácsot)

2014. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a bő válaszokat nekem mar van egy tabletem anyukamnak kellene csak azert
2014. nov. 3. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívatni akarod a válaszolókat??? " főleg netezésre használnám " " nekem van , anyukámnak kellene amugy " . De amúgy ha olyan birka vagy , beírod a GOOGLE- be hogy ,tablet és millió variációt ad ki.
2014. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!