Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen TV-t érdemes venni 150...

Milyen TV-t érdemes venni 150 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Üdv! A napokban szeretnék venni magamnak egy HDTV-t, ami valójába az első is lesz egyben, mivel a régi ctr tévém végleg megadta magát és hát haladni kell a korral. :)

A tv-t a pc-mhez szeretném kötni, hogy onnan nézzek filmet, néha akár játékra is használnám, így a low input lag fontos lenne.



2014. nov. 1. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit több, ha belefér ezt vedd.

[link]

2014. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem neten, de ár és paraméterek szerint is jobbnak tűnik egy LG 42LB671V.
2014. nov. 1. 22:28
 3/5 anonim válasza:
100%

Én a helyedben nem vennék Sony-t!

Vagy LG-t vagy Samsungot és természetesen a legjobbat ami belefér az árba!

2014. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yosimitsu01 ***** válasza:
70%

látom előre hogy regényt fogok írni .

Na ha van 150 ft akkor tuti kapsz jot , kérdés elsőnek a méret 82cm"32" vagy 106"42" a 82 a 3 méteres távolságra a 106 a 4 méters távolságra van. Ezért az összegért én alapvetően gyakori modeleket javasolok , vagy gyakori tavaji modeleket , mert azok le lettek árazva a béka .. alá . tehát 150 ért akár egy tavaji 280 tvt is meg kaphatsz és akkora változás egy évb alat nins , csak a prémium kategoriában.

150 ért kapsz 3d meg smart funkciókat , na akkor legyen mind kettő

3d aktiv vagy passziv.

Ha van gyerek akkor passziv lg philips

ha nincs akkor samsung , és panasonic

A pasziv előnye hogy nem fárad a szem max az agy :D ha még nem 3d-z tetek egész nap .

pasziv elönye ne mfárad aa szem , xbox dual play olvas utána olcso szemüveg , nem kell elem , könyen potolható

lg gyártja a paszív 3d-t igy ha bush vagy blaupunkt tvt találsz passziv tekno..val akkor az is lg panel.

hátrány 15 fokos fügöleges betekintési szög elhagyása után szét esik a 3d kép , megoldás szem magaságban a tv.

müködése . bal job kép soronkénti össze tolása . polarizált lencsék A lencse bal kép job lencse B jobb oldali kép


Samsug aktiv nagyon jó nagyon éles fárad a szem max egy film

Hátrány fárad a szem elemes aksis drága , nem dual play kompatibilis nagy fényben látható a vibrálás , ha merül az elem , aksi akkor is .


smart netes rész , teljesen mindengy a samu és az lg egyaránt nagyon jó , bár szerintem a samunak több programja van megirva kompatibilitásra .


összefoglalva ha van család akkor lg , ha nins akkro samu.


az lg 620 660 670 nagyon jo tvk a 661 vagy 671 szín külömbség . létezik fehér, ezüzt, és pezsgő arany, árban viszont lehet egy 20 a külömbség


na a pc része :) pfff felejtsd el az rgb monitor csatlakozot. az már a multé. van helyete hdmi vagy ugynevezet dlna. a filmet meg keresedpcn. megosztás -> meosztás tvn , vagy lejátszás -> lejátszás tvn nem kell pendriveon vinni a filmet közvetlen le tudod játszani a pcről tvn kényelmes , föleg ha van okos telefon és a márkának megfeleő remote (távirányitó) alkalmazást le töltöd. nem árt be szerezni mert a telo mindig a zssebedbe lesz de ha gyerek elviszi a tv kapcsolot akkor sem kell meg keresned mert tudod a telorol irányitani a csatornákat hangot stb . majd ha kell a többieknek ök majd meg keresik hova rakták . meg a kertből is ki tudod kapcsolni a szobában lévő tvt ha nem alszanak :D


a koreaiak nem csinálnak már rgb csatlakozokat. Helyette a widi nevű alkalmazást helyezik elönybe , ennek is olvas utána nem akarok regényt irni , lényeg hogy közvetlen wifi kapcsolaton keresztül képes a laptop képét át vinni tvre .

telonál ugy szint képes ezt meg tenni hogy kiteszed a telefonon lévő képet wifi direct néven futó alaklmazás bár kell hozzá egy izmos telo , mint a miracast nevű alaklmazáshoz is aminek a lényege hogy ha megy bent a kedvec valamid a tvben és kimész a konyhába akkor a telón keresztül tudod nézni a tv adást.


Nem össze zavarni akarlak de adok egy linket amin javasolt tvk lesznek

tes itt vany 8 tv ami meg vehető és elő válogattam:

[link]

2014. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Végül maradtam a LG 42LB671V típusnál, ha minden igaz 1 hét múlva ilyenkor már az enyém lesz. :)
2014. nov. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!