Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC TV csomagnak mi a pontos...

UPC TV csomagnak mi a pontos tartalma (hány db/milyen csatlakozókábelt kell visszaadni vele)?

Figyelt kérdés
UPC csomagomból lemondtam a dobozos tévét meg a telefont. Az ügyfélszolgálaton mondták, hogy vigyem vissza az eszközöket amiket lemondtam, de nincs listám, hogy pontosan hány db és milyen vezetékeket kell a dobozzal együtt visszaadni. Valaki ért ezekhez? Ekőre is köszi. A doboz, ha ez segít: ezüst THOMSON DCI62UPC. A Scart-csatlakozót meg a doboz tápját azt megismerem, de Ethernet-kábelt pl adtak vajon hozzá? Van a neten ezekről valami lista? (én edig nem találtam)

2014. nov. 2. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak a koax kábelen fogható alapcsomagot kérted?

Ilyenkor minden jelen levő tartozékot adj le.

A beltéri egység

táp kábel

scart kábel

távirányító.

Ethernet kábelt nem adtak hozzá mert nem azzal működik.

Telefonkészülék+minden kábel.

Modem+minden kábel.

2014. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az átadott eszközökről a jegyzőkönyvet, amit majd adnak, alaposan ellenőrizd és jól tedd el. Engem minden év márciusában hívnak, hogy nem adtam le a cuccokat. Ekkor elküldöm a jegyzőkönyvet faxon, így békén hagynak egy újabb êvre.

Ez így megy hat éve.

2014. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!