Lehetséges egy DELL LCD monitoron TV-t nézni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Adott egy DELL LCD 24' colos monitor ezen szeretnék TV-t nézni. Mi kell hozzá? Set top boxot is beszéltek nekem, és olvastam már az usb-s tv tunerről is. Be van kötve a kábel tv, de külön TV-t már nem akarok venni. Melyik a jobb és melyik hogy működik? Hálás lennék ha valaki elmagyarázná.

Köszönöm előre is.


2014. nov. 3. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy alapból tudja e a monitor a tv funkciót? Ha igen akkor csak össze kell dugni tv antennával.

Ha nincs akkor van több lehetőséged is. Vannak olyan helyek a neten ahol lehet interneten tv adásokat nézni. Ezt rakod ki teljes képernyőre. Ilyen pl a mediaklikk.hu. onlinetvkeresre.hu

Lehet venni usb-s tunert is amit bele kell dugni a számítógép usb aljzatába, feltelepíteni a programot a számítógépre és bedugni a tunerbe a kábelt.

set top boxot nem hiszem, hogy rá tudsz kötni mert ha jól tudom ahhoz scart csatlakozó kell ami nincs a monitorodon (elvileg)

2014. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!