Autóerősítő probléma?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Ultimate Sound erősítőt rossz volt mikor hozzám került előző tulaj elégé megnyírta ezért ingyen kaptam mert ugye rossz volt már megjavítottam szólni szól de nagyobb hangnál bekapcsol a védelem és kigyullad a piros dióda mitől lehet? Kevés a áram vagy túl erős subwoofert kötöttem rá? Szobában van bent erősítőben csak 20 amperos biztosíték és egy 600wattos pc tápról hajtom simán bírnia kéne mert ahogy mértem 11.20v alá semmi képen se ment le de nagyobb basszusnál mégis bekapcsol védelem pár mp-re ezek szerint avval lesz baj hogy túl nagy lenne rá a subwoofer? Hídba van kötve egy 500w rms-es kicker erősítő elvileg 4ohm-ban tudd 330rms hídban. mi lehet a gond?

2014. nov. 3. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tudja kiszolgálni egy pc táp, nagyobb basszusnál hatalmas a az erősítő pillanatnyi energia felvétele. Gondolom ezért is kapcsol be a védelem.
2014. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!