Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi Sport külföldön megoldhat...

Digi Sport külföldön megoldható HD-ba? Infoba részletesen

Figyelt kérdés
Sziasztok! Légyszives segitsetek, elōvagyunk otthon fizetve és az egyik dekodert kihoztam Németországba. A problémàm az, hogy vettem egy legalapabb satellitet es belōttem a Thor 6ra. Minden csatorna bejön nekem, kivétel a HD csatornak ahol csak ennyit ir ki : Nincs jel. Felhivtam a Digi ugyfelszolgalatot, de azt mondtak hogy kozpontilag nincs hiba, es mivel lefrissitettem a gyàri beállitásokat is és ugy se kiküldenek egy szerelōt. A gond az, hogy ide ki biztos nem fognak jönni.... :( valaki tudna valami megoldást mi lehet a problémàm? Amire én gondoltam talán ezek is közbejátszhatnak : A satellitemre nincs rairva a dobozara hogy HD.. 2.a frekvenciaval lehet gond, de azt Diginel nemtudom beallitani. Koszonom elore is válaszaitokat, az ékezetekért bocsánat.

2014. nov. 5. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell hd képes beltéri és hd előfizetés.
2014. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A HD elofizetes megvan, mondtak is azzal nincs gond kozpontilag
2014. nov. 5. 16:38
 3/9 A kérdező kommentje:
A beltéri is HD, otthon ment még a HD ezen.A satellit tányért vettem itt 40 euróért es nemtudom nem-e az e a baj..
2014. nov. 5. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
A fej is hd?
2014. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen. Ezert gondolom a frekvencia, tányér allasa nem lehet gond? Mondjuk a tányér nemhiszem mert ugye minden adó bejön csak a HD nem :(
2014. nov. 5. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:
kicsi lesz az a tányér németben már, szerintem már müchen vonalába is kéne egy 100as, kijjebb még több
2014. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előző vaok

ezzel számolj egyet:


[link]

2014. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es ennek lehet a koze a HDhoz? :( mert minden ado bejon csak a HDk nem
2014. nov. 5. 22:40
 9/9 anonim válasza:
Nekem is hasonló a gondom. Otthon ment, németben is mennek a a hd adások, kivétel digisport 1 és 2 és a sport 2. Fogalmam sincs mi lehet. Talán pontatlanul van beállitva az antenna? Jobban nem tudtam, és méteres.
2015. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!