Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Numark mixtrack 2pro véleménye...

Numark mixtrack 2pro vélemények? hozzá valami jó fejhallgató? 120-130ezres notebook ami elboldogul vele?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
i3-as akármilyen (Asus, Acer, Dell, stb.) notebook bőven elviszi a traktort. Fülesnek otthonra tökmindegy, klubba 20 ezer feletti kategória. Nekem 750-es Shure van, imádom csak nagy. Mk2-es mixtrack pro-m van nekem is, bár ritkán használom, mert ilyen backup cucc ha baj lenne klubban lévő CDJ-vel. Mappinggal szenvedni kell, de megéri. Plusz hangkártyának sem utolsó.
2014. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gépnél ne legyen celeron....traktor nem szeresse.

füles....ami neked tetszik..van pár standard....technics, Sennheiser....tesztelni kell

2014. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mi az a mapping?

Traktor? Tökéletesen futna vele nem para hogy seartohoz gyártják?

2014. nov. 9. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, igazából nincs olyan hogy mihez gyártják, maximum mit adnak hozzá. Én a Traktort ajánlom. Ami egyedül tetszik a Serato-ban az az, hogy utólag lehet módosítani a loop in/out pontok helyét, mint CDJ-n. A mapping az az magyarul, hogy melyik gomb mit csinál. Vannak egész jó előre elkészített mappingok, csak le kell tölteni őket és importálni Traktorban. Amelyik neked tetszik és kézreáll.
2014. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatból mondom, hogy még nem találtam értelmes mappingot Mixtrack Pro 2-höz, ezért is kell vele szenvedni.


(De ha valakinek van tökéletes, akkor belinkelhetné nyugodtan! :) )

2014. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
esetleg jobb kontroller hasonló árban? vagy kicsit többért?
2014. nov. 10. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:

ennyiért?

Ami jobb....reloop contour interface edition. Már nem kapható boltban, használtan is nehéz.. Sokat használtam.

DDJ-SB esetleg.

2014. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Használt Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition, más semmi.
2014. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Gyorsan rákerestem, ezt találtam meg elsőnek. Szerintem van még ezen az oldalon, a sima Mixtrack Pro-hoz is innen töltöttem le egy 4 deckes mappingot.

2014. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!