Miért nem tud egyes . Avi fileokat lejátszani a dvd lejátszóm?

Figyelt kérdés
A számítógép lejátsza, viszont a dvd lejátszó nem. Van valami megoldás rá?
2010. jan. 27. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem támogatja az .avi formátumot dvd lejátszód ? mdjuk furcsa lenni hogyha pont az .avit nem támogatná. hány éves ?
2010. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hintalow ***** válasza:

A kérdező azt mondta, hogy EGYES avi fájlokat nem játszik le a lejátszója, nem azt, hogy egyet sem.

A probléma okozója az, hogy avi és avi között sok külömbség van.

Az avi formátum lényegében egy konténer, egy gyűjtőnév, rengeteg féle kódolás létezik, ezek változnak is folyamatosan. A lejátszód a kiadásának időpontjában elérhető kódolási formákra be van állítva, az újabbakat, szoftver frissítéssel lehet elérhetővé tenni (ha van ilyen az adott lejátszóra) ezt legkönyebben a lejátszó gyártójának oldalán tudod megnézni.

2010. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
így van! Avi és Avi fájl között különbség van. Avi file lehet divX is és Xvid. A probléma szerintem hogy a lejátszód csak az egyik fjta formátumot viszi. Nekem is van DVD lejátszóm ami viszi az avi fájlokat de csak a divX-eset, Xvid-et pedig már nem. Szerintem neked is így lehet.
2010. jan. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!!!!
2010. jan. 28. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!