Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Én leszek az iskolába a DJ és...

Én leszek az iskolába a DJ és én csináloma zenét mindent na és lessz karaoké is de ha besípol az egész akkor mit kell csinálni? Mert eddig csak zenét csináltam mikrofonokkal nem "dolgoztam" még!

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
a helyesírásod megvan hozzá
2014. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt illene tudni.

A gerjedésre vagy az interferenciára gondolsz amúgy? (Tudom hogy a gerjedésre, az interferenciának kicsit más a hangja :D)


Szóval le kell húzni vagy az adott mikit, vagy a hangfalakat (elv elég csak a magasat, de az egész a tuti)

Ez elég hamar le tudja lőni a dolgot, meg nem is olyan gyakori a jelenség.

2014. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen arra és köszönöm szépen azért nem tudtam mivel 14-éves vagyok és azért nem olyan régóta foglakozok ezzel :D
2014. nov. 9. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

én 12 éves korom óta hangosítok, ez a negyedik évem :D

Jó szórakozást a nagy bulájra!

2014. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi hát remélem jó lessz :D
2014. nov. 9. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!