Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kontrollert vegyek PC-hez?

Milyen kontrollert vegyek PC-hez?

Figyelt kérdés

Egyébként ez még mindig egyértelmű, hogy a legjobb vétel PC-hez is az XBOX 360 kontroller, mivel azt támogatja a legtöbb játék, DE:


Van a Logitech F710 RumblePad, és arra is gondoltam, mert előnye nekem hogy jobban kézreállna.


Mivel a gombjai olyanok mint az XBOX kontrollernek, arra gondoltam, hátha ugyanúgy támogatott, mint a Box.


Ez lenne a kérdésem, hogy ugyanúgy lehet használni ugyanazokhoz, vagy csak az XBOX kontroller támogatott?

Melyiket vegyem?

Egyébként az a Logitech teljesen egy box és egy PS kontroller tiszta keveréke.



2014. nov. 12. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A PC-re való controller azt támogatja amire rákötöd, tehát igazából bármit.


Controllerből az a lényeg hogy valami normális márkát vegyél (Logitech tökéletes) onnantól már csak az szab határt a válogatásban hogy melyik áll kézre.

2014. nov. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát nagyon megtetszett ez a kontroller, főleg ilyen ezüst színben.

Azért mert nekem mindig jobban tetszett a PlayStation kontroller, viszont a gombok pedig az XBOX-ban jobban tetszettek, ez pedig tökéletesen megvalósítja

2014. nov. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!