Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen lesz a később megjelenő...

Milyen lesz a később megjelenő játékok fő platformja?

Figyelt kérdés

Gamer PC-t akarok venni, de azt hallottam, hogy egyre jobban a konzolra fognak játékok jönni, és egyre kevesebb PC-re.

Mert a GTA V most is csak később jön ki, az exkluzívok az más, azt megértem, de nyugtassatok meg, hogy a távol jövőben is ugyanúgy meglesznek a játékok PC-re is.

Az mindegy, hogy mennyivel később, de meglesznek ugye?



2014. nov. 12. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Már régóta másodlagos platform a PC. Sok játék - pl a vadnyugati GTA-nak becézett, szintén Rockstar által fejlesztett Red Dead Redemption sem - jött ki rá. Ha tehát inkább az fontos, hogy "mindennel" játszhass (és nem a jobb grafikai részletesség illetve a modolhatóság), akkor egy új konzol lehet, hogy jobban megfelelne neked.
2014. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát igazából a mostani gépemet, amin a BF3 is közepesen fut el, szinte csak játékra használom, és ha vennék egy konzolt, akkor ebbe is vennék egy videókártyát, hogy azért tudjunk játszani itt is.

Én is nagyon rizikózok, hogy melyiket vegyem.

De tényleg a gépen 95%-ban játékra használom.

Skype, facebook, meg office, meg pár cucc, amit használok rajta.

Mellesleg 2 haverom is PS4-et akar venni.

Így szerinted?

2014. nov. 12. 17:57
 3/19 anonim ***** válasza:

"Mellesleg 2 haverom is PS4-et akar venni."

Gondolom akartok multizni. Ha nem tartanak fent mellette játékra gépeket, és mindhárman képesek vagytok megvenni a játékokat... Akkor lehet az lenne a legjobb, ha te is PS4-et vennél.

2014. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, akarunk multizni, és tudjuk az árakat, de azért rizikózok, mert a mostani PC kontrollerek már majdnem minden játékot támogatnak, és egy nagyobb monitor, egy kontroller, egy csiptetős mikrofont elvezetek az ágyra, 5.1 hangfal, és ugyanott vagyok, mintha PS-eznék, és a grafika is szebb, persze nem sokkal, de úgy tudom PC-n szebb.


Amúgy ha PC mellett döntenék, akkor 230.000 Ft-ot szánnék rá kb.

Annyiért írtam össze egy csúcs gépet, mert nem szeretném fejleszteni legalább 2 évig.

Na?

2014. nov. 12. 18:19
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat
2014. nov. 12. 18:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Természetesen a PC, mivel ezt használja a Master Race. A konzol mindig is másodlagos játékplatform lesz, hiába mondanak mást a koszos konzolos parasztok
2014. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De egyébként komolyan PC-t vennék a helyedben, gondolom még fiatal vagy, de később még jól jöhet egy erős gép, pl videó vágáskor, vagy bármilyen teljesítményigényes programnál
2014. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"koszos konzolos parasztok"

Konzolon és pc-n is játszom, de te szimplán egy koszos bunkó paraszt vagy.

2014. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem értenéd miről van szó...

2014. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elvégre tényleg, a PC-be minden ott van.

És amit írtam, hogy ha veszek kontrollert stb. ugyanott vagyok, de azért jó a PS4

2014. nov. 12. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!