Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen DVD lejátszóval tudom...

Milyen DVD lejátszóval tudom megnézni ezt a DVD-t?

Figyelt kérdés

[link]

Kb. 4 lejátszóból 1 játssza le. Miért van ez ? Milyen formátumot kellene lejátszania annak a többi 3-nak ? Milyen formátumot takar ez a ,,földgömb 1" ? Sikerült lefordítani azt a kis apró szöveget mellette ami azt írja, hogy azok a lejátszók játsszák le, amik rendelkeznek ezzel a szimbólummal ha jól értelmeztem ?! Javítsatok ki :)

Ez egy sorozat lenne, amit Amerikából kaptam. Gép az természetesen játssza, de nem azon szeretném nézni !

Köszönöm a válaszokat !



2014. nov. 12. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom ma hogyan van..

A DVD lejátszókban van egy régiókód.

Mondjuk EU, Ázsia, ÉAmerika, DAmerika.

Mindegyik csak azokat játssza le, amely lemezen egyezik a régiókód.

Az enyém biztos lejátszaná, mert ki van szedve belőle a régiókód, nem figyeli.

Ne kérdezd hogyan, már nem emlékszem rá, de valami "titkos" módon (több gomb kombinácója) lehetett odajutni és egy "varázsszámot" beütni.

2014. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizony ez Amerikai régikód. Europa 2.

Segítség pl.: [link]

2014. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobban megfigyeltem képedet, a földgömbben egy 1-es van.

Valószínűleg az a régiókód.

Most néztem meg a Wikipédián.

Nyertem...

[link]

2014. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!