Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SOS! A Digi tv ben kicseréltem...

SOS! A Digi tv ben kicseréltem a régi kártyákat (2), most azt irja ki, hogy a új kártya sosem volt összepárositva! Mit jelent? Mit mondtak az ügyfelesek?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, hogy hiába hívtam, nem tudtam elérni őket, és a gyerek már rágja a fülem a mese miatt!1órát vártam, nem történik semmi!Hyundai HSS 7160NA van!Segítsen aki tud légyszíves!Egy anyuka
2010. jan. 28. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudlak sok jóval bíztatni. Amikor mi cseréltük majdnem 24 órát vártunk, de csak a szöveget írta. Végül nagy nehezen sikerült elérni az ügyfélszolgálatot (meglátszott a következő telefonszámlánkon), és ott azt mondta az ügyintéző, hogy ők "élesítik". Tehát mindenképp beszélni kell velük (hacsak azóta nem változtattak, ez tavaly nyáron volt) Biztos ami biztos alapon írd fel az ügyfélszámodon kívül a dekóder számát és a kártya számát is (tőlem kérdezte)
2010. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja! És az sem mindegy, hogy melyik kártya helyére melyik kártyát teszed! "párosítsd össze" a kártyákat, és úgy írd fel, mielőtt hívod az ügyfélszolgálatot!
2010. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Azt tanácsolták éjjel próbáljuk, de a párom meg összekeverte a kártyákat, azt se tudom melyik megy felülre, melyik alulra..Így is egy csomó ideig beszéltünk már..Tiszta gáz ez az egész rendszer..
2010. jan. 28. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik telefonos ügyintéző nekünk is azt tanácsolta, hogy éjjelre tegyük be és hagyjuk bekapcsolva. Ugyanúgy a nagy semmi volt. Aztán a másik "beélesítette", vagy mit csinált vele. Kész agyrém volt. Remélem, nem fogják újból cserélni. Én neten is írtam nekik, de jó darabig választ sem küldtek.
2010. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
cseréld le t-home re az sokkal jobb!!
2010. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!