Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen processzorhűtőt vegyek?

Milyen processzorhűtőt vegyek?

Figyelt kérdés

srock fm2a85x extreme-m,amd athlon II x4 750k 3,4ghz 4magos,kingston 4gb hyperx blue ddr3 1600mhz cl9 ram,sapphire hd7850 2gb gddr5,coolermaster eliteknight 350 ház,chieftech ctg-500w táp


ez a konfigom.


gyári procihűtő van benne és max 10k-ért szeretné kegyet ami halk könnyen beszerelhető és belefér a házba!


2014. nov. 13. 18:59
 1/3 anonim válasza:

Kettőt találtam ami jó lehet neked:

1- [link] 6800ft

Ennek a testvérét használom évek óta, nincs gond vele jó konstrukció.

2- [link] 8400ft A méreteit látod az adatlapon, hogy be e fér a házba azt neked kell megnézni abban nem tudok segíteni.

2014. nov. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szívből tudnám ajánlani, hogy lefelé nézőt vegyél, hogy ne égjen oda az alaplapod meg a memóriád. Pl Kama Cross II vagy Zalman CNPS80F, vagy bármilyen más, ami lefelé is fújja a levegőt. Az elszállítást majd elvégzi a ház kifelé fújó hátsó ventije.
2014. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
u.i.: a Kama Cross II alacsony fordulaton teljesen hangtalan, én ezért vásároltam belőle eddig 10-et, viszont szopás szerelni.
2014. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!