Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Decemberben vagy karácsony...

Decemberben vagy karácsony környékén várható valamilyen konzol leárazás?

Figyelt kérdés
Terveztem egy Xbox One vételét, de mivel egy sóher, smucig, skót valami vagyok, ezért jó lenne ha olcsóbban meg tudnám venni. De lehet hogy nem lesz kedvem várni addig és megveszem hamarabb. Várjon a fazsom. Használtan nem veszek. Senki ne sózza rám a szarát. Ki tudja miért adja el.

2014. nov. 14. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénteken figyeld a webshopokat, ez a nap ("black friday") a karácsonyi vásárlási szezon hivatalos kezdete, néhány ezer forinttal csak adják majd olcsóbban valamelyik boltban az XOne-t is :)
2014. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kresznerits válasza:
Ajánlom a PlayMania vagy Konzolok Szervize nevü boltot, ott jó árak vannak.
2014. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Konzolok szervizét ismerem. Igaz, ott tényleg jó árak vannak.

A PlayMania sem rossz, de csak én vagyok olyan hülye, hogy nem találtam rendelés gombot, vagy tényleg nincsen interneten keresztül való rendelés? Az a gond, hogy én vidéki vagyok és nem tudok felmenni BP-re.

Köszi mindkettőtöknek!

2014. dec. 5. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!