Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok segíteni? A többi lent

Tudnátok segíteni? A többi lent

Figyelt kérdés
Páromtól kérdeztem, hogy mire lenne szüksége Karácsonyra. Ő azt mondta, hogy egy egeret szeretne. Jelenleg gamer egere van, szóval gondoltam valami olyasmit kellene vennem neki, nem egy simát. :D A probléma csak annyi, hogy nem igazán konyítok a dolgokhoz. Tudnátok tanácsokat adni, esetleg linkelni oldalakat, konkrét termékeket? Előre is köszönöm. :)

2014. nov. 16. 16:29
 1/1 Tengor ***** válasza:

Én magamból indulok ki: nem szeretném ha valaki a tudtom nélkül venne meg ilyen v. ehhez hasonló ajándékot nekem.

Lehet, hogy pont sikerült beletrafálni abba, amit szeretne, lehet, hogy nem. 1:20-30-hoz (legalább ennyi félét lehet kapni ) az esélyed, és ha gamer, akkor az már elég drága ahhoz, hogy csak a polcon álljon, ha nem olyan szeretett volna.

Kérdezd meg, hogy pontosan milyen típust szeretne. Igen, ilyenkor a meglepetés egy része oda, de legalább nincs csalódás. Aztán persze valami apróságot még lehet mellé adni, ami tényleg meglepetés.

2014. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!