Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzol vásárlás előtt állok....

Konzol vásárlás előtt állok. Melyiket érdemesebb megvenni Sony PlayStation! Vagy esetleg az Xbox One? Főbb célok amire kell. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos.. a Kinect része meg ezek hidegen hagynak.. Főleg Fifa és Call Of Duty vagy haonsló játékra használnám mint a COD.. Az érdekelne ,hogy melyik a gyorsabb, szebb grafikájú, megbízhatóbb ? Természetesen fel szeretném venni a játékot vagy élőbe kiadni a netre... Kb ennyi. várom a válaszokat. Előre is köszönöm !

2014. nov. 16. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

x one

sajnos a sony nagyon lefele tart, minden téren

2014. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

1#

[link]

Jah főleg az eladásokban is látszik mi?-_-


Azért mert valaki a hülye fejében kigondol valamit nem úgy van az...

-----------------------------------

Én ps4-et vennék csak az exkluzívok miatt


+ dolog xbox (nem tudom mindenhol vagy csak néhány játéknál) 900p nél többre nem képes... míg ps4 1080p

[Igaz, hogy távolról nézve valszeg semmi különbséget nem veszel észre]

2014. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ne fárassz már az ilyen szétpimpelt eladási adatokkal pls, az x drágább, még jó hogy a prolik az olcsóbbat veszik, de ahogy az előző x vs ps menetben is volt, az x nyerte a rallyt, sokkal tartósabb rendszer mint a ps, a fejlesztők is jobban csipázzák, olvass utána, de ne ilyen jöttment oldalakon, hanem ign-en meg usgamers-en pls

thx

by

2014. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
PC :-D
2014. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tegnap 15:12


Ez nem ugy mukodik hogy amelyik oldal azt irja amivel Te is egyetertesz az a tuti, megbizhato forras, amelyik pedig a tieddel ellentetes velemenyt fogalmaz meg az egy jottment szar oldal:D


Egyebkent pedig, itt egy cikk az imadott IGN oldaladrol, kukkold meg a videot, minden kategoriaban a PS4-et hozzak ki gyoztesnek. Adja magat tehat a kerdes: mirol beszelsz?:)

[link]

2014. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azzal a kemény 4-6 darab exkluzív címével nem igen vert oda semmit..."


Lehet , hogy valakinek pont azok tetszenek jobban.

Ez csak egy meglátás.

2014. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tökmindegy melyiket veszed. Meg kell nézni az exklúzív játékokat és aszerint eldönteni. A ps egyben bluray olvasóval is rendelkezik. Mindig ez a PS vagy Xbox veszekedés megy. Nekem volt PS4-em tavaly, szerintem nagyon jó, de eladtam, mert nem éri meg, hogy 10.000kért vegyek hozzá játékokat. Akkot inkább számítógép. Amúgy a PS4-et hozták ki nyertesnek, mert amikor venni akartam rengeteg oldalt néztem, meg youtubon összehasonlítják a grafikát is játék közben.
2014. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Playstation
2014. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!