Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PSNbe ha bejelentkezek UKs...

A PSNbe ha bejelentkezek UKs profillal akkor nem tudok pénzt feltölteni kártyáról, ha pedig Slovakiai PSNbe lépek be akkor meg nem nyitja meg a storet valami karbantartás végett. Mit lehetne ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Hogy fizessek be PLUSra és ,h tudnak játékokat vásárolni ha nem engedi a pénz feltöltését? Meg ugye az UK-s storeban nagyobb a választék is. De nem tudok oda pénzt rakni.

2014. nov. 18. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:
meg ugye az ingyenes PS plust se tudom bekapcsolni mivel ott is kéri a bankkártyám adatait.
2014. nov. 18. 18:21
 2/3 anonim ***** válasza:
US store a legjobb... feltölteni lehet ha veszel feltöltőkártyát neten. Több helyen is lehet. Én innen szoktam: [link]
2014. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Trófeákat valahogy nem tudom rámenteni egy másik profilra?
2014. nov. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!