Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lollipop 5. 0 hiba, SEGÍTSÉG?!

Lollipop 5. 0 hiba, SEGÍTSÉG?!

Figyelt kérdés

Lollipop 5. 0 hiba, SEGÍTSÉG ?????????!!!!


Tegnap csippant a 2012-es Nexus 7-em, hogy új szoftverfrissítés van. Na mondom de jó, kíváncsi vagyok milyen, felteszem. Fel is tettem és szomorúan vettem észre, hogy a két kedvenc játékom NEM MŰKÖDIK (geometry dash és five nights at freddys 2) 4.4.4-en tökéletesen futottak. Gyári visszaállítást is csináltam, de semmi. SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK! Nem lehet véletlenül Visszatenni valahogy a 4.4.4-et? (de nem főzött romban, mert még van rajta garancia)



2014. nov. 18. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
bl nyitás és root nélkül nem lehet visszatenni. . várj egy kicsit hátha kompatibilis lesz késöbbiekben a két játékod
2014. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:
Következő játékfrissítés tutira menni fog már. Türelem.
2014. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 5.0ban nem az ART az alapértelmezett futtatási környezet?

Mert akkor lehet, hogy azzal van baja, és akkor az a játékok hibája.

2014. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ummm... Nem tudom mi az az ART. Várok a frissítésekre, meg hátha majd a lollipophoz is ki adnak valami 5.0.1-et vagy valamit. Addig kibírom :S
2014. nov. 19. 15:46
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
De, az. Az xposed sem létezik már ott tudtommal.
2014. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5.0-hoz nem fognak réggebi futtatási környzetet kiadni, egy csomó mindent újítottak hogy gyorsabb legyen meg ilyesmik, csak a játékokat tudják majd a lollipop-hoz felfejleszteni
2014. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

BL (BootLoader) nyitás nélkül nem lehet visszatenni a Stock 4.4.4-et, a BL nyitás garancia vesztést okoz.

Nekem már nincs garanciám, én kinyitottam és visszatettem. A 4.4.4 sokkal gyorsabb szerintem.

2015. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!