Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót vegyek...

Milyen fejhallgatót vegyek FPS játékokra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem a következő lenne. 10ezer Ft körül milyen fejhallgatót ajánlatok FPS játékokra? Főleg CS:GO-ra kellene, és BF3/4-re. Válaszokat köszönöm!

2014. nov. 19. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Zárt fejhallgatót vegyél, a hangszóró átmérője legyen benne legalább 40 mm. Sennheiser, AKG, Beyerdynamic, Sony...
2014. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Geniussal nyomom.... De egyébként nem a fejhalgatótól leszel jó játékos, szóval szerintem 10k-t felesleges kaidni érte, emrt az 5k-s is bőven megszogálja azt, amire kell, és semmivel se rosszabb.
2014. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mind a két válaszolónak a választ!

Végül egy Sennheiser hd201 mellett döntöttem, mert ezt telefonhoz is tudom használni.

2. válaszoló: Igen, ezzel énis teljesen egyetértek, előtte 2000Ft-os fejhallgatóim voltak, rövid időn belül tönkrementek, pedig nem dobáltam, csapkodtam. Ez miatt döntöttem, úgy, hogy egy kicsit többet rászánok, és veszek egy normálisat.

2014. nov. 20. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!