Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha készíttetek nyomtatott...

Ha készíttetek nyomtatott áramkört egy tervrajz alapján, és beszerzem az elektronikai kellékeket/kütyüket, akkor tudok készíteni gitárerősítőt házilag?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek az elektronikai dolgokhoz, de vannak jó tervrajzok neten, meg youtubeon, hogyan kell csinálni, nem tűnik bonyolultnak. Olyasmi mint legózni, csak forrasztóval.

2014. nov. 20. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor neked is van arzenál :D Faterral remekül szót értenétek. Még egy 50W-os Soldanot akar összerakni amihez a trafók már megvannak.
2014. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Soldano-n én is gondolkodtam,de mivel a végfok egy az egyben jcm800 kár összerakni megint.

Soldano-ból az előfokot építeném meg és a jcm-re kötném.

Vagy a jcm-előfokot sorba kötném a plexivel. Kb ugyan azt kapod vele.


Viszont én nem játszok metált, így felesleges szákomra. Plusz ott a metál muff azt bepakolom a jelútba és csá:D

2014. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!