Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Letudom valahonnan tölteni a...

Letudom valahonnan tölteni a sims 3 álomállások kiegészítőjét? Ha azt pont nem akkor nem tudtok mondani számotokra bevált dolgokat? És ha valamit letöltök milyen mappába kell rakni vagy mit hogy hol hogyan? :D

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg kell benn.
2014. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Venni*
2014. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
háttemostolyatmondtál :D. Gondoltam hogy az a b lehetőség csak sokan letudják tölteni netről ezért vettem bátroságot eme kérdés kiírásához.
2014. nov. 21. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb ingyenes torrent oldalon fent van, szóval nem nehéz rátalálni, használd a kis eszed meg a googlet ha nem ismered a torrent oldalakat. Aztán telepíteni és crackelni is kell, valószínűleg neked az sem fog menni, szóval egyszerűbb lenne megvenni. Nem egy drága játék.
2014. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt annyira nem fogom megérteni :D. miért kell lenézni ? azért kérdezek mert nem értek hozzá. azért nem a google-ről töltögetek le összevissza mert nem akarom hogy a gépem tönkremenjen. most te is csak annyit mondtál amit a googleről már én is megtudtam valamint azért nem mondtad el hogy hogy kell letölteni mert én azt úgyse tudom (O.o) azért mertem megkérdezni mert nem tudom :DD
2014. nov. 22. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:

"azért nem a google-ről töltögetek le összevissza mert nem akarom hogy a gépem tönkremenjen."


MIVAN?

ad1 A google nem teszi tönkre a géped.

ad2 A google-ről nem fogod letölteni a játékot.

ad3 amit a google-el megtalálsz torrent forrás, ugyan annyira káros a gépedre, mint amit ncore-on vagy akárhol máshol találsz.

Semennyire.

ad4 maximum az oprendszeredre, meg a személyes digitális szférádra lesz veszélyes, ha kémprogram, vagy káros kód van benne...de az meg az ncore-osban is benne van.-..Akkor nem mindegy?

Vedd meg.

2014. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már sajnállak hogy ilyen könnyen fel lehet bosszantani . köszi hogy semmi újat nem mondtál :)
2014. nov. 23. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem bosszantottál fel.

Csak pontokba szedve leírtam miért írsz hülyeséget.

Azért csak mondtam újat..vagy nem fogtad fel, amit írtam, ez már a te dolgod.

2014. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most pontosan elmondtad. te leírtad azt miért írok hülyeséget .de nem segítettél a kérsésre választ találni
2014. nov. 23. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyne adtam volna választ...idézzem?

"ad3 amit a google-el megtalálsz torrent forrás, ugyan annyira káros a gépedre, mint amit ncore-on vagy akárhol máshol találsz. "


Ha ez neked nem válasz, akkor mi?

Azt meg te magad mondtad, hogy a google-el már megtaláltad, csak onnan nem akarod letölteni.

2014. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!