Mit gondoltok ezekről a vezeték nélküli használati tárgyakról?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a telefonokra, billentyűzet/egérre, mikrofonra, fejhallgatóra, kontrollerre, kézi konzolra, iPod-ra, stb-re(bár nem mindenkinek van igénye ezekre, de akik használják, nem tudom, hogy őket nem zavarja-e, hogy szinte mindenről kell gondoskodni esténként a töltésről).

Annyi használati tárgy van, ami vezeték nélküli ugye, de mégis olyan kevés minden tárgynak az üzemideje, így ha azt nézzük, akkor nem is igazán vezeték nélküliek ezek a tárgyak, mert kibírnak x időt, utána mehetnek a töltőre, és általában pont akkor merülnek le, mikor a legnagyobb szükség lenne rájuk.


2014. nov. 22. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a billentyűzetben egy éve nem cseréltem elemet, most is arról írok, az egerem két-három hónapig bírja, napi négy órát biztos használom. Egyébként mindig van itt a fiókban 4 vadiúj ceruzaelem, szóval akármikor lemerülhet :)


A mai telefont tényleg naponta kell tölteni, de azért bőven van létjogosultsága.


Az összes lítiumos akkuval rendelkező vezeték nélküli eszközt pedig használat után fel kell rakni töltőre, és így sosem merül le.

2014. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!