Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan lézert hol lehet venni,...

Olyan lézert hol lehet venni, amivel a focistákat szokták világítani?

Figyelt kérdés
Mármint arra a zöldre gondolok...és arra, amelyiknek a hatótávolsága elér akár egy repülőgépig is, ha a magasba világítunk vele. Mi ennek a lézernek a neve és kb mennyiért/hol lehet venni?

2014. nov. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak olyat tudok, amivel kosarasokra, meg pingpong játékosokra lehet világítani. A hatótáv miatt meg ne aggódj, a legkukibb lézer fénye is eljut a Holdra.
2014. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy kiket szoktak vele világítani, gondolom te is gyakran látod bármilyen sport közvetítésben, hogy zöld fény van az arcukon meg etc...a légikatasztrófák című műsorban láttam olyat, hogy azért zuhant le repülőgép, mert valaki szórakozott ezzel a lézerrel, és felért odáig a fénye, a pilóta pedig utána nem látott rendesen...na nekem az a lézer kellene vagy olyan ami hasonló hatótávban...ne értsd félre, nem akarom én azt, hogy lezuhanjon miattam 1 repülő is..:D
2014. nov. 22. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországon úgy tudom be van tiltva pont azért mert egy, azthiszem helikopter pilótát percekig elvakított egy gyerek egy ilyen zöld lézerrel. Valóban nem játék és komoly sérülést okozhat embernek is nem csak ha pilóta.
2014. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!