Egy ilyen laptop meddig használható kellemesen?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel van egy 200 ezres laptop jó ár/érték/aránnyal.


És csak netezésre, kapcsolattartásra, és ritkán szöveg, képszerkesztésre, és videószerkesztésre, vágasra használnánk.


De ezeket a szerkesztéseket ne fújjátok fel légyszi, mivel néha nagyon ritkán gondolsz egyet, összedobsz egy képet, vagy kicsit átformázol egy videót ilyesmi.

Ne olyan nagy cuccra gondoljatok, fő eszközként továbbra is skype, net stb.


Egy ilyen laptop ilyen igényekkel kb. hány évig marad kellemesen használható?



2014. nov. 23. 20:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg filmezés, videónézés, ilyesmik.
2014. nov. 23. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazokra a feladatokra egészen addig használható "kellemesen", amíg a földhöz nem csapod.
2014. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, de most komolyan.

Hány év múlva kezdek majd idegeskedni azon egy mostani 200 ezres laptopnál, hogy nem bírja a videót, meg megártanak neki a fejlődő programok, nem lesz olyan gördülékeny?

Mint mondtam, játék kilőve, mert annak kell a legtöbb cucc, az nem lesz rajta, max egy-két régebbi de azon kizárt hogy meghaljon, legalább 6 évig szeretnék vele gépezni.

2014. nov. 23. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
6 evig szerintem egyik sem hasznalhato kellemesen. Ha veletlenul nem lesz semmi baja es mukodik meg 6 ev utan is, akkor nem lesz olyan gordulekeny.
2014. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, de akkor minimum 4 évig mennie kellene, persze rendszeres karbantartás, kitisztítás, és hűtés mellett.
2014. nov. 24. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!