Davidzon94 kérdése:

Milyen monitort vásároljak?

Figyelt kérdés

A régi monitorom sajna feladta a harcot. Most itt az idő, újat kell vásárolnom. Két típust néztem ki, de nem tudom melyik éri meg, mivel eléggé hasonlóak.

Az egyik a Dell P2214H. Előnye a könnyen forgatható kijelző.(Nem tudom 100%-ig, hogy van-e benne normál HDMI bemenet)

A másik Dell S2240L. Előnye, hogy viszonlag olcsóbb. Aznos felbontású, régebbi típus. (normáll HDMI bemenettel)

Főleg képszerkesztésre, filmnézésre hasnálnám. Fontoslenne még a jó betekintési szög is. (Sajnos egyes LG és Samsung monitorok esetén ez nagyon silány volt, ezért is vásároltam anno Dell-t.) A Dell számomra egy jól bevált márka, de mást is szívesen meghallgatok. Természetesen azt is szeretném tudni, hogy az adott típus miért és pontosan miben jó/jobb.



2014. nov. 25. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A P2214H-n nincs HDMI, csak DisplayPort meg DVI, de egy DVI-HDMI átalakítóval megoldható ez a probléma, a paneljük meg ugyanaz, csak a H-n van valami kemény bevonat, hogy védje. Én a H-t venném meg a kettő közül, pusztán azért, mert újabb, de amúgy én céges szinten vásároltam 10 darab U2312HM monitort, nagyon jó a képük, de cserébe 2 tönkrement, de olyan a garancia, hogy felhívod őket, lediktálod az adatokat, és pár napra rá hoznak egy másikat szó nélkül, a másikat meg kicsit később viszik el. Mindezt 3 évig.
2014. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez a három év garancia nagyon vonzó.
2014. nov. 25. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
régi kérdés, de azért próbálok a segítségedre lenni, na szóval film nézésre,képszerkesztésre,de játékokhoz is kitűnően alkalmas az ASUS PB238Q nekem ez van, ugyan ezek miatt vásároltam mint te,rengeteg csatlakoztatási lehetőség, csatlakoztató kábelek a csomagban, 4 usb 2.0, IPS Paneles, nagy betekintési szöge van,és masszív állítható kijelző magasság,dőlési szög minden irányban, és akkár függőleges módban is állítható képernyő 23 col, 3 év garancia én 61500 Ft-ot fizettem érte, 2 hete használom.
2016. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!