Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SONY DR-BTN 200 B -as vezetékn...

SONY DR-BTN 200 B -as vezetéknélküli fejhallgatót ezer éves tévémhez tudnám használni?

Figyelt kérdés

SONY DR-BTN 200 B -as vezetéknélküli fejhallgatót néztem ki családom számára, viszont azt nem tudom, hogy ezer éves tévémhez tudnám-e használni, mert azon csak sima jack dugó van a fejhallgató számára, ehhez a tipushoz meg ha jól látom nem adnak ilyen egységet, vagy tévedek?Néztem youtube-on unboxingos videót.

Vagy esetleg ha ez nem jó, akkor tudtok hasonlót ajánlani 20 ezer alatt, ami jó lehet?



2014. nov. 25. 11:22
 1/3 Ügyet Lenke ***** válasza:
14%
nem fog menni az öreg, szakadt tévéddel, mert bluetooth nincs rajta...
2014. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ügyet Lenke ***** válasza:
14%

[link]


olyasmit keress ami nem bluetooth, mert az biztos nincs a tévéden...

2014. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, viszont lenne még valami: az új tévéken általában van Bluetooth? Mert előbb utóbb úgyis meghal a régi tévénk, és smart tv-ben gondolkodunk.

És a laptopomon nem is tudom van-e, mert wifi van az tuti :S

2014. nov. 26. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!