Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A kutyám szétrágta a fejhallga...

A kutyám szétrágta a fejhallgatóm zsinórját - lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Ez nagyon fontos volt nekem, mert New Yorkban vettem, és az egész USA-t bejárta velem (arról nem is beszélve, hogy sok fejhallgatóm volt, de egyik sem szólt ilyen jól). Egy helyen teljesen szétrágta, még egyen pedig félig. Meg lehet még menteni valahogy, kicserélni a zsinórt, akármi?

(amiatt most kérlek ne támadjatok le, hogy miért hagytam elérhető helyen... azt hittem, az nem elérhető hely, de úgy látszik, gyorsabban nő, mint gondoltam)


Másikat csak akkor szeretnék venni, ha tényleg nincs más lehetőség, mert nagyon sokat jelentett.

Van zsinórcsere minden fejhallgatóra, vagy csak egy bizonyos fajtának?



2014. nov. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen fajta fejhallgató?
2014. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sony. Hogy pontosan milyen, azt nem tudom, mert itthon nem találtam ilyet...
2014. nov. 25. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis időd és barkácstudásod, akkor nézd meg ezt a linket, talán segíthet


[link]

2014. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan nincs barkácstudásom, de a bátyámnak igen, neki talán még menni fog, nagyon köszönöm!
2014. nov. 25. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!