Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrég RGH z tattam a gépen....

Abi667 kérdése:

Nemrég RGH z tattam a gépen. Első három nap rendesen működött. De most színte órak telnek el hogy bekapcsoljon, nem győzöm kivárni, el is megy a kedvem tőle. Nem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt irják ,hogy a boot csak egy perc nekem 4 óra vagy még több.

2014. nov. 27. 14:34
 1/5 Tengor ***** válasza:
Vidd vissza, ahol csinálták!
2014. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták amikor megvettem hogy az xbox elromlására nem adnak garanciát , csak az rgh-ra csak nem tudom ez a probléma meikre vonatkozik. :/
2014. nov. 27. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez rgh gond de nem elromlott. Vidd vissza, meg tudják csinálni.
2014. nov. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 28. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvittem, Ott tényleg rendesen működöt, de azért elküldtéka szervizükbe. Ott is működött. Visszaadták úgy hogy semmi baja. Otthon kiprábáltam és jó volt mostanáig . Újra 4-5 óra míg bekapcsol. Tobb tvn próbáltam mégsem működik. Van valamilyen egyéni megoldás ?
2014. dec. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!