Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri PS+ előfizetést venni...

Megéri PS+ előfizetést venni magyar accountra?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert mindenki azt mondja,hogy UK vagy US accountra éri meg mert az sokkal olcsóbb,de más meg azt mondja a ps+nál tök mindegy mert ugyan azt kapod magyaron is.Amugy meg van original accom és átváltottam az angol fontot forintra azt kb ugyan annyiba kerül minden mint a magyaron megnéztem pár játéknál meg dlcnèl és az UK-n volt drágább pár 100ft-tal.Amugy azért lenne ez nekem fontos mert már kezdet óta magyaron vagyok és azon vannak a trófeák meg a pass kódok beütve.

2014. nov. 27. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Régebben jobban megérte a UK, mert livekodok.com-ról elég jó áron lehetett feltöltőkódokat venni, de már felmentek az árak, és többre jössz ki, mintha forintba vennéd meg a cuccokat a magyar Store-on, szóval már jobb is a magyar cc.
2014. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!