Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy mélynyomóm amivel az...

Van egy mélynyomóm amivel az a gond hogy oldalt leszakadt róla valami háló szerű fekete cucc, valaki megmondja h hogy lehet azt helyettesíteni? , mert azóta a mély basszusok közbe csak rezeg :O

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 14:08
 1/6 dirtboy ***** válasza:

kép nincs?

így nem értem hogy mi szakadt le.

2014. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amint hazaérek teszek fel képet :) pár nap :O :/
2014. nov. 28. 20:53
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

nemilyen a mélynyomóm , de ott amit a nyilakkal megjelöltem , az a fekete rész szakadt le :O

2014. nov. 28. 20:57
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

ezen látszódik , az jött fel az a fekete , olyan mint egy háló , vagy rongy v mi leszakadva róla :O

2014. nov. 28. 21:03
 5/6 dirtboy ***** válasza:

ja az egy vékony szövet anyag rajta,igazából nem tudom hogy miszerint rögzítik azt amire rá van húzva,ha feltudod szedni akkor leszeded ami elszakadt és másikat húzhatsz rá,ha nem tudod kiszedni akkor max rá tudsz ragasztani de az már nem lesz olyan szép.

a nyomó hangját nem nagyon befolyásolja egyébként hogy ott van vagy nincs ott.

2014. nov. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen , de mióta feljött furan zörög v rezeg ezt hallani kellene , és az alatta lèvő fekete rész belső sávján is van egy kis szakadás :/
2014. nov. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!