Milyen TV-t vegyek, ami megfelel az elvárásoknak?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja agyalunk ezen a családdal. Kb. 42colos méretben, a következő igényekhez:

-Full HD,

-passzív 3D (min.2 szemüveggel),

-smart (ami megfelelően működik is),

-beépített Wifi

-gyors csatornaváltás,

-gyors és logikus menü,

-DVB T/C legyen

-jó hangminőség (min. 2X10W),

-usb-ről tudjon lejátszani filmet (XVidet és Mkv-t is) és kezelje a magyar feliratot

-min. 400 Hz frissítés

...

Nagyjából ennyi :-D Persze ezek opcionálisak, jó lenne mind, de esetleg kimaradhat ez-az.

Eddig az LG 42LB650V-t és az LG 42LA660S-t favorizáltuk, de mostanában olvastam róluk elég rossz véleményeket, ezért megint tanácstalan vagyok. Ráadásul már belefáradtam, hogy napi szinten a TV-típusokat nézegessem. Ezért szeretnék tanácsokat, ötleteket kérni tőletek.

Előre is köszi!


2014. nov. 28. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2014. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb. 160 ezerig bezárólag jó lenne, de minél olcsóbb (persze nem a minőség rovására), annál jobb. :-)
2014. nov. 28. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!