Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem fogja a upc mediaboxot?

Miért nem fogja a upc mediaboxot?

Figyelt kérdés

Ma jött meg az alábbi tv-m: [link]


Mivel a upc-s mediaboxomon csak scart csatlakozó van hdmi nincs, ezért gyorsan mentem és vettem egy scart-rca átalakítót, mert rca-t tartalmaz a tv, a gond viszont, hogy nem veszi észre, hogy rá van csatlakoztatva, ha a dvd-be dugom a scart végét azt sem érzékeli. Mi a teendő? A tv funkcioját is átállítottam ott 3opció volt: 1.Tv , 2.video , 3.hdmi, de itt se történt semmise



2014. nov. 30. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem cseréled le a UPC mediaboxot digitálisra aPACE feketére?
2014. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell kérned hdmi-s boxot a szolgáltatódtól.
2014. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Digitális box plusz egy ezres havonta.

De ennyi pénzért már vehettél volna HD tévét is, amiben van CI kártyahely, és azt is ad a UPC, csak bele kell dugni a tévébe és nem kell külön box.

2014. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De itt meg azt írják, hogy működnie kéne: [link]
2014. nov. 30. 17:25
 5/8 szántóvető ***** válasza:
nem tudom mi az oka de vehettél volna scart-hdmi átalakító kábelt is és akkor nem kéne az rca-val vesződni.
2014. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szántóvető ***** válasza:

nem tudom illik-e ilyet írni de annyi pénzért jobb tv-t is lehet kapni.a havi plusz költség ami a hd-előfizetésből és a hd beltéri bérlésből áll nem nagy tétel.

[link]

2014. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tv-t nem ennyiért vettem, hanem akciósan ajándékba 39990Ft-ért.
2014. nov. 30. 18:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont lehet az lesz a vége, hogy eladásra kerül, és beruházok egy ilyen Philips-re.
2014. nov. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!