Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Értesz a TV-hez, segítesz, LG...

Értesz a TV-hez, segítesz, LG 42 LB 650, vagy milyen SAMSUNG?

Figyelt kérdés

Kb. 110 -150 ezer ft.-ért szeretnék Tv készüléket vásárolni és mint hozzá nem értő addig jutottam el,hogy LG 42 LB 650 vagy hasonló tudású Samsung.

Ha Samsung akkor milyen típust, vagy esetleg valami másik márka.

Aktív vagy passzív 3D-s szemüveg,előnyei,hátrányai?

Várom az okos ötleteket,javaslatokat,tanácsokat.

Ne legyek ráutalva az eladó kizárólagos tanácsaira,mert neki csak egy a célja, valamit adjon el nekem minél előbb és kész.

Boltba vagy internet áruházba vásároljak?

Köszönöm a segítőkész emberek őszinte és hozzáértő segítségét !



#Samsung #LG 42 LB 650 #3D aktív vagy passzív szemüveg
2014. dec. 1. 20:19
 1/1 anonim válasza:

mi 191 ezer ft-ért vettük t-mobile-nál részletre. Havi 8 ezret fizetünk 2 évig, 0 ft-os kezdőrészlettel. Szép képe van, bár hozzá kell szokni mivel ugye nem crt, kicsit szerintem rosszabb képet ad, de élethűbb. A 3D-s része szuper, a szemüveg ha jól tudom valami kijelző rezgésre aktiválódik, de pl 2D-s filmnél is ha bekapcsolod, a szöveget 3D-be jeleníti meg. Minden 3D formátumot felismer. Mindegy honnan vásárolsz, ahol olcsóbb egyértelmű. Az internet része kezelhető, bár jó lenne hozzá egy vezeték nélküli bill, ami könnyebb kezelhetőséget biztosít pl youtube keresés közben. Nekem bejött a tv, nem adnék 100% pozitív visszajelzést, de 95-öt tuti. Maga a készülék beállítások könnyen kezelhetőek, szépen elrendezett menü van, könnyen átlátható.

Leírtam ami tetszik és ami nem. te döntésed :) Én nem bántam meg. (Visszatérve egy mondat erejéig a képminőségre. Minél nagyobb a tv, annál rosszabb a minőség, és mivel lcd tv-ről beszélünk, egyik sem fog olyan szép képet adni, mint a crt. Nem annyira feltűnő és élvezhetőbb a nagyobb kijelző, de meg kell szokni, mert crt után furának fog tűnni)

2014. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!