Miért "sistereg"?

Figyelt kérdés
1 éve megvan a laptopom, de most tapasztaltam először, hogy mikor bedugom a konnektorba a kábelt, fura, sistergő hangot hallok.. bármelyik konnektorba. Ez mitől van? A konnektorok rosszak? o.o Vagy van valami a kábellel? És azt meg lehet csinálni? Egyébként mostanában, ha kihúzom a kábelt a konnektorból, a szomszédos szobában, ahol ugyanezen a helyen van egy konnektor (tehát pont szembe vannak egymással), az oda bedugott óra teljesen elszáll vagy lenullázódik.. Ez..normális?

2014. dec. 2. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni a konnektort kilazult benne a kötés.
2014. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még nem gyulladt fel semmi, és a biztosítékot sem verte le még? Ha nem akkor még mázlisak vagytok.

Kontakthibás(ak) a konnektor(ok).

2014. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem volt semmi baj, eddig.. Egyébként ez az emeleten volt, a földszinten ha bedugom, ott nincs semmi... Apa megnézte a konnektort, azt mondja, nincs baja de én valahogy nem hiszem el o.o Mert miután megnézte, és be akartam dugni, már akkor elkezdett így zizegni, mikor csak hozzáért a kábel vége, ráadásul hozzá sem volt csatlakoztatva a laptophoz. Villanyszerelőt hívni meg luxus... -.- na mindegy, remélem nem halok megx)
2014. dec. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!