Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen a Samsung Galaxy Tab 4...

Milyen a Samsung Galaxy Tab 4 10.1?

Figyelt kérdés

A neten tesztekbe azt írják, hogy rossz a felbontása, akkumulátor működési ideje is átlagos, és kispórolták belőle a jó minőségű hátlapborítót, továbbá a kamrájával csak gagyi képeket lehet készíteni (3,1 megapixel; vaku nélkül). Ezekből az állításokból melyik igaz, és melyik nem? Ha van ami igaz, akkor az mennyire zavar titeket? Én 60 ezer forintért akarom megvenni. Megéri? Kérlek, hogy részletesen írjatok le róla mindent, amiket az előbbiekben felsoroltam!


Kérem, hogy csak olyanok írjanak, akiknek van ILYEN táblagépük!!!


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. dec. 2. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani Samsung tablet széria az előzőknél is rosszabb lett iPad-et ajánlok.
2014. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, de nem írtad le személyes tapasztalataidat. Kérlek írd le, hogy neked mi benne a rossz, mi zavar téged stb.


Nem szeretnék iOS alapú táblagépet venni, nekem telefonban sem jött be, ellenben a Samsung-gal.


Ha van bármi más ötleted, hogy milyen tab-ot vegyek nyugodtan írd le.

2014. dec. 7. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!