Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért forrósodik át a gép és...

Miért forrósodik át a gép és a monitor?

Figyelt kérdés

van egy RM T12 er típusú laptopom.

1 óra után felforrósodik a kijelzője, és a venti is, meg a laptop alja is. már kitisztítottam fullra. a venti hibátlan a szervíz szerint ahova vittem. de a kijzelző zavar engem a legjobban hogy átforrósodik. ahova elvittem 4 szervízbe (biztos ami biztos :D) mindenhol azt mondták hogy nyugodtan használjam tovább, és hogy ne égesse le a lábam amikor az ölembe rakom vegyek egy hűtőpadot. vettem is 16 ezerért cooler master-es laptophűtőt de azzal is forró a hűtőborda meg a kijelző.


és van egy régi Hp G62-es laptopom annak is felforrósodott egyszer a kijelzője és elpattant és használhatatlan a kijelzője.

és most félek hogy az én RM-es laptopomnak a kijelzője is elpattan vagy eltörik. mit tehetek ez ellen?


2014. dec. 4. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gábor :D válasza:
Szerintem a ventillátor-ral van a gond lehetséges hogy nem elég nagy a forgás száma
2014. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és azzal mit tudok csinálni?
2014. dec. 4. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit, mert nincs semmi baja.

Ilyen.

Ezeket nagyon határra méretezik, ezért nem szabad például puha bútorhuzatra tenni, mert az elégtelen hűtés miatt jobb esetben kikapcsol túlmelegedés miatt, rosszabb esetben tönkremegy.

2014. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
itt jön a képbe hogy legtöbbször asztalon használom
2014. dec. 5. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!