Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok olyan ebook olvasót...

Tudnátok olyan ebook olvasót mondani, ami minőségben hasonlóan jó mint a Kindle 5?

Figyelt kérdés
Egy Kindle 5 szerű ebook olvasó kellene, de az amazon már nem gyártja és kb. esélytelen hozzájutni normális árban. Mondanátok pár hasonlót, aminek a kijelzője ilyen, és NEM érintőképernyős? Árban olyan max 30k ami reális szerintem érte, de nagyon gagyi 5000 körüli az nem igazán kellene (hosszú évekre venném)

2014. dec. 4. 21:07
 1/3 cernageza ***** válasza:

Ez egy kicsit túlmutat a 30-on, de egynek jó.


[link]

2014. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagy kindle 5 legyen normális árban (33 az szerintem sok egy "régi" gépért, ami ráadásul reklámos verzió), vagy pedig más márka is megfelel, csak nem tudok dönteni mert van 100 fajta
2014. dec. 4. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz be egy Mediamarkt-ba, és a most vettem egyet 25e forintért. Annak ellenére, hogy a weboldaluk szerint már nem árulják
2014. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!