Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma? Többi lent

Mi lehet a probléma? Többi lent

Figyelt kérdés
van egy számítógépem dell optiplex 755 MT, minden gyári benne, 4x512mb memória volt benne most 1x2Gb, 3x512mb memória van benne és az miért van hogy, 3,50Gb van a gépben és 3,25Gb tudok felhasználni, és az előbb néztem a videó kártyám, hogy 2Gb-os lett, amikor 1Gb-os! van benne még egy integrált videó kártya is 256mb. Operációs rendszerem Windows 8 x86! erre valami megoldás?

2014. dec. 4. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak 3,2 Gb-ot lát a Windows, az azért van, mert ekkora memóriát tud megcímezni, ez a max. Több memóriát csak a 64 bites verzió fog látni. A megtáltosodott VGA kártyára nincs ötletem.
2014. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Illetve van ötletem, Én is vettem tévedésből olyan VGA kártyát amire az volt írva, hogy 1Gb Hyper memory. Na ez azt jelentette, hogy az 512mb saját memóriájához lopott még 512-t a fizikai memóriából. Ezt árulták 1 Gb-nak. Vissza is vittem, hogy adjanak egy normálisat.

Ez az ötletem volna, hogy itt az 1Gb VGA memóriához lenyúl még egy Gb-ot.

2014. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, de nekem ATI Readon 4700HD vga kártyám van, és egyszerűen nem találom az interneten! ha találok is akkor is hasonlít rá a hűtőborda, de egyiken sincs ventilátor.

Na meg persze lenne egy másik kérdésem, ennek a videó kártyának 44-42 celsius fok szoba hőmérsékleten, az menyire egészséges neki? ez a hőmérséklet elfogadható még? nem kell aggódnom?

2014. dec. 9. 17:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam ATI Readon HD 4700 Series
2014. dec. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!