Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha emag black fridayen rendelt...

Ha emag black fridayen rendeltem,12. 05-én a futárszolgálat (DPD) raktarába került a csomagom, akkor lehetséges, hogy 12. 06-án (szombat) kiszállítják?

Figyelt kérdés
Elvilág már Budapesten van a Bukarestből indult csomag.

2014. dec. 5. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Siókra szállítják a termékeket.
2014. dec. 5. 23:17
 2/5 A kérdező kommentje:
Siófokra*
2014. dec. 5. 23:17
 3/5 anonim válasza:
100%

Hasonló cipőben evezek én is. Most se érkezett még meg a csomagom... Sokan panaszkodnak, mert nem érkezett még meg a futár. Türelmet tudok csak javasolni

Nekem is elvileg már 2. napja a futárnál van a csomagom és még se ért még hozzám

2014. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A csomag megérkezett székesfehérvárra. Közben megtaláltam a futárszolgálat honlapján, hogy hétvégén Siófokra nem szállítanak, de székesfehérvárra igen. Most az ottani raktárban van és valószínűleg hétfőn megérkezik. Pont akkor telik le az emag által ígért 10 nap, úgyhogy pontosak az én esetemben. Remélhetőleg.
2014. dec. 6. 17:58
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is ekkor rendeltem 4 társasjátékot, először megjött 2, utána 1, az utolsó még mindig úton van valahol. Már hívtam őket, hogy kb mikor jön (nem sürgetésként, csak múlt héten szabin voltam, ezen a héten már necces lesz átvennem) annyira nem voltak készségesek...
2014. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!