Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tegnap kiömlött a táskámban a...

Alazarkilazar kérdése:

Tegnap kiömlött a táskámban a citromos boleros víz és ráfolyt a tabletemre az a baj hogy probálgattam bekapcsolni amikor eszrevettem de lattam hogy a kijelzőhöz is befolyt, szétcsavarozzam és szedjem külön a tabletet vagy hagyjam hogy kiszáradjon?

Figyelt kérdés

kitöröltem ahogy tudtam és beraktam egy dobozba amibe rizst szortam persze főzetlenül mert az elvileg jó nedvszívó.

Nektek van valami ötletetek? Amikor bekapcsolt akkor nagyon nehezen vagy egyaltalan nem reagált a kijelző az érintésre, meg ki be kapcsolgat a készülék.Hajszárító érne valamit, persze hideg levegővel gondoltam.



2014. dec. 6. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Búcsút inthetsz a tabletednek.
2014. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Legközelebb: NEM próbálod bekapcsolni, hanem azonnal kiveszed az akkumulátort és két hétig a lehető legjobban szétszedve szárítod. A rizs jó ötlet. A két hét izgulás alatt egyszer sem csábulsz el, hogy "csak egyszer" megpróbáld bekapcsolni. Ha még nem száradt ki teljesen, ezzel kárt okozhatsz.


Két hét után összerakod, elmondasz három jó erős fohászt és kipróbálod. Nem biztos, hogy működni fog, de talán.


Az a baj, hogy ha vizesen megpróbálod bekapcsolni, még nagyobb baja lehet.

2014. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy bucsut inthetsz a tabletednek sajna,cukros vizek,és a tabletek nem férnek meg együtt ,illetve tableteknek nem árt egy jol zárodo tok is .
2014. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

JÁR A FIAM! Nem kell bekapcsolni, ha elázott, hanem abban a pillanatban kivenni belőle mindent, és szárítani. Cukros lé esetén pedig bukta. Erre semelyik gyártó se ad garanciát.


Amúgy hány éves vagy? 12?

Minek neked tablet?

2014. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális, de ilyenkor az akkut AZONNAL ki kell belőle szedni és rohanni a szervízbe vele nem otthon bűvészkedni rizzsel meg hajszárítóval..

Egy spéci ultrahangos kütyüvel szokták szárítani, minél előbb beviszed annál nagyobb eséllyel ússza meg a telód a kalandot

2014. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!