Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC Direct, Digi, AustriaSat...

UPC Direct, Digi, AustriaSat vagy mindigtvextra?

Figyelt kérdés

Szerintetek kepminosegben melyik a legjobb (HD nagyreszben erdekel) (esetleg a box hogy felvevos legyen lehetoleg ingyen is szempont,de elhanyagolhato mértékben!)

Csak ezek játszanak! Telekomot elvből sem akarok volt de átvágtak elegem lett a T-ből egy életre)

Szóval csak ezek!

HD-ről annyit ha van olyan ceg ahol az SD minősége kiváló is megteszi,hd helyett! De azert legyen 1-2HD!

Ezek alapján melyik?

Adott szolgáltatoknál a következő csomagokra gondoltam;

UPC Direct:Direct+

Mindigtvextra családi és esetleg +ba Aktiv+

Austriasat: Optimal

Digi műholdnál: Digi+


Kábeles ami lenne silány tehát csak "égi"dolgok vanbak itt!

Köszi ha segítesz és végig olvasod!



2014. dec. 7. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerek mindegyiket, de a Mindig Tv kevés csatornát ad drágán, rossz időben akadozik az adás vagy teljesen meg is áll, még jó antennával is.
2014. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de a Mindignél függ a földrajzi lefedetségtől most van nemfizetős csak 7 csati majd azokon akkor rosszidőben megnézem az "eredményt"!

Várom a véleményeket!

2014. dec. 7. 16:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Upc direct hd előfizetéssel. Több mint 10 éve van directem és nagyon extrém időben volt csak kiesés.
2014. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tv2 hianyzik :( nekem is az van akkor emelek hd-ra!

Köszi,de meg nem meg varom a tovabbi kommenteket is!

2014. dec. 7. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tv2 hiányzik?
2014. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem is T-Home-s előfizetésem van de alig várom leteljen a hűségidő már is mondom fel(nem is tudom mennyibbe került nekem hogy oda kapcsoltak egy áttelepítésért).Én a MinDig tv Extra családi program kínálatával meglennék elégedve+az Aktív,de lehet a DIGI-nél kötök ki.
2014. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi UPC Direct előfizetők vagyunk. Semmi probléma nincs vele. Jó a képminőség is.

Mivel az panel miniatűr erkélyére nem igazán van lehetőségünk 60 centisnél nagyobb tükröt rakni, ezért 1-2 nagyobb nyári viharban elmegy az adás, de nem vészes. Szerencsére elég pontosan beállították ezt a 60 centis tükröt is.

2014. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mégegyszer megnéztem és a upc directnél valóban nincs TV2HD :-(

Így nem valószínű hogy hosszabítok,vagy lemondom az egészet,vagy hagyom hűség nélkül :-I

DIGI lesz a végén nekem is vagy Mindig Extra :-l

2014. dec. 9. 06:56
 9/13 anonim ***** válasza:

"DIGI lesz a végén nekem is vagy Mindig Extra :-l"


MinDig TV Extrán sincs TV2 HD...

2014. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs, akkor sajna tul sok lehetőség nem maradt :( majd a családdal megnezzük közösen hogy a 80-as full hd ledesen mennyire jo a minoseg a mindignek! Több szem töbet lát alapon katóson igenszép azt tudom!

Nehéz egy döntés!

Köszönöm az eddigi válaszokat is, természetesen várom a továbbiakat is :)

2014. dec. 9. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!