Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A rádiót kiüti a számítógép....

Kmx1x2 kérdése:

A rádiót kiüti a számítógép. Mit tehetek ellene? Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak van egy kis rádiója és mindig azon hallgatja a ClassFM-et stb., de ha a lakásban bekapcsolom a gépet, akkor elhallgat/zúg/recseg vagy éppen amikor mi..


Már próbáltam beszerezni másikat, egyéb eszközöket is pl. ment már telefonról, régi mp4-ről, de sajna a helyzet nem változott..


Számítógépről, neten van rádió, de akkor meg nekem kell mindent lenémítani..


Van-e valami lehetőség a megoldására?

Van-e olyan eszköz, melyet nem zavarnak a hasonló elektromos zajok?

Van-e esetleg olyan szoftver/eszköz, amivel el lehet választani valahogy a netes rádiót?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 8. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jobb tágegység nem zavarja a hálózatot, ezen keresztül a rádiót, most milyen van a gépedben?
2014. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1#: Hát ez jó kérdés. Majd megnézem. Köszönöm!

Most láttam meg, hogy kihagytam egy fontosat: csak akkor mennek ki, ha összedugom a gépet a nettel. Most, hogy router vagy modem.. nem értek hozzá :/ erről megy a telefon meg a TV is.

Amúgy nem értem, mert ez az akármi amúgy is folyton áram alatt van és csak akkor áll meg a rádió, ha bedugom az alaplapiba... A kettő együtt csinálhat ilyet? Vagy mi a csuda? o.o

2014. dec. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!