Mixxedx kérdése:

Olyan programot keresek amivel ha gépre rákötöm a mikrofont egyből hallom magam vissza és ha bekapcsolok egy zenét arra tudok úgy énekelni, hogy halljam magam közben?

Figyelt kérdés
Próbáltam erősítőre is rákötni, de meg se mukkant bárhogy próbáltam. A mikrofon működik, mert ha hangfelvevő programot használok akkor le tudom játszani.

2014. dec. 9. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez külön program, a hangkártya beállításainál, azon belül is a mikrofonnál lehet ezt állítani
2014. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt pontosan hol találom? XP-nél is van ilyen?
2014. dec. 9. 09:44
 3/6 Tengor ***** válasza:
Óra mellett hangszóró ikonra dupla katt és a mikrofonból kiveszed a némítást. A gerjedésre figyelj, az nem tesz jót az eszközöknek!
2014. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ki van véve. most átdugtam a mikrofon helyett másikba és ott most szól de még mindig nem az igazi. elég halk.
2014. dec. 9. 09:54
 5/6 Tengor ***** válasza:
Milyen másikba? A mikrofon bemenetbe dugd (rózsaszín)!
2014. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Windows 7 (sőt, azt hiszem, Vista) fölött nem fog sikerülni, csak késéssel, mert kiszedték belőle a WDM-et. Ha karaokezni akarsz, célszerű venni valami olcsó keverőt, és abba kivezetni a számítógép jelét, beledugni a mikrofont, és a keverőbe a hangosítást.
2014. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!