Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonyi ajándék SEGÍTSÉG!...

Karácsonyi ajándék SEGÍTSÉG! Melyik lenne jobb? [ lent ]

Figyelt kérdés

Sziasztok! Karácsonyi ajándékom az, hogy választhatok e kettő dolog közül:


- videokártya

vagy

- xBox 360 500GB


Az lenne a kérdésem, hogy melyik érné meg jobban?


Videokártya:


- Azért kéne, hogy a gépemen jobban fussanak a mai játékok. 60000Ft-os árkategóriában néztem. Azért gondolkozok rajta, mert ha jön ki újabb játék, annak megint nagyobb lesz a gépigénye, amit a videokártyám nem biztos, hogy bírni fog.


xBox 360:


- Van rá egy halom játék, jár hozzá Kinect. Azért gondolkozok rajta, mert nem soká megvonják róla a támogatást, és már nem fognak rá nagyon játékokat gyártani, főleg, hogy már itt is van az xBox One.


Előre is Köszönöm! :)



2014. dec. 10. 17:26
 1/4 anonim válasza:
xBox
2014. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Xbox360 az Mindig is király lesz, viszont a játékok évek múlva már unalmasak lesznek. Én a jobb videókártyára voksolok. Nálunk is mindig jön tesóm, hogy ő most a tv-t akarja nézni meg hasonló. A gépnél meg nem zaklatnak úgy. Még PC-re mindig kiadják a játékokat
2014. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
TV-vel nincs baj, mert az van nekem külön, csak félek dönteni.
2014. dec. 10. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
videokártya
2014. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!