Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti milyen táblagépet ajánlotok...

Ti milyen táblagépet ajánlotok 40-60 ezer ft-ért?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet. Kérem, hogy olyanok írjanak, akik rendelkeznek tablettel!

2014. dec. 10. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyiért inkább vennék egy használt ipad-et
2014. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én ilyett kaptam karácsonyra [link]

nagyon szép gép karcsu ,könnyü és a doboza szerint minden kivánságomat teljesitete.

2014. dec. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de itt nézelödhetsz [link]
2014. dec. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elég jól néznek ki (adatok szempontjából is) a Lenovo tab-ok.


Én a Samsungra esküszök, mert vagy egy Samsung telefonom és bevált (és jól tudjuk, hogy ami bevált, azt nem érdemes lecserélni).


Arra gondoltam, hogy Samsung Galaxy Tab 4 10.1-et veszek. Ez vagy inkább a Lenovo?

2014. dec. 11. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én lenovot venék.
2014. dec. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

-Lenovo

-Navon

-Samsung

-Acer


Ezek mind jók.

Navonból is jót fogsz ki örök életű..

Nekem Navon Raptor 7 tabom van már 2 éve velem van és kutya baja..

2014. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mahhoo3-3 ***** válasza:
22%

Aztmondtad h olyanok írjanak akiknek van tabletjuk. Nekunk a csaldban van 2 es karácsony utan összesen 5 ipadunk lesz (mindenkinek sajat. (nekem air2 😉)

És én szerintem ne 1 tablet et vegyél hanemvegyel inkabb 50et az ikeaban. Lehet szep mintás talcakat kapni, van karácsonyi mintás is!

Nem komolyan. 40-60k ert nem kapsz jo minőségi tabletet. Es az iPad az igazi, az volt az első, ugyhogy szerintem inkabb spórolj egy kicsit tovabb es vegyél egy iPadet, akar használtat is (ne régit (ipad mini1, ipad 2,3)

2014. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!