Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC Direct előfizetés lemondás...

UPC Direct előfizetés lemondása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül 6, de lehet több éve vagyok UPC Ditect előfizető, két médiabox-ra. Sokáig a mai nevén Direct Medium(régen más neve volt) csomagot használtam, majd ebben az évben váltottam Direct+ csomagra.Nagyon nem jött be, nem firtatom most, ha valaki kíváncsi elmondom ,az a lényeg, hogy váltani akarok és nem csak csomagot, hanem szolgáltatót.


Ha jól emlékszem 2 éves hűségnyilatkozatom, van de nem biztos. A lényeg az, hogy még érvényben van. a kérdésem az, hogy milyen költségeket számolhatnak fel nekem? Nem tudom, hogy egyáltalán kedvezményes csomagom van-e, megpróbálom megkeresni a papírokat. Illetve a Set-top boxot úgy tudom vissza kell vinni. Ezzel nem is lenne gond, csak a 6+ év során a távirányítók darabokban vannak, de meg vannak. Ebből lehet gondom? A boxok sem bírták rendesen, az egyiket 3x kellett javítani, 1x cserélni. Ezt mind a UPC intézte. A másik ok, hogy váltok, hogy elavultak a boxok is. Van rajtuk egy Scart kimenet és kb. ennyi. Gondolom szívesen adna újat a UPC, de köszönöm nem. Inkább megveszem a MinDig TV-set és az valóban az enyém lesz, vagy átmegyek a Digihez. A válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 11. 09:36
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:

Itt biztosan fogsz kapni kérdést a válaszodra, tekintve, hogy azon kívül, hogy UPC-s vagy semmilyen más biztos információval nem rendelkezünk. Miért nem hívod fel az ügyfélszolgálatot és kérsz szakszerű, pontos tájékoztatást. Nem találgatnak, tényeket közölnek.

Ha idegenkedsz a telefontól, akkor személyesen is bemehetsz és megkérdezheted.

2014. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, valóban kevés információt adtam meg, mivel nem is tudok nagyon többet. Megkeresem a papírokat a hűségidő miatt. Viszont a kérdést azért tettem fel, hogy hátha mondott fel valaki élő hűségnyilatkozatos szerződést mostanában a UPC-nél. Fontos, hogy a műholdasról, tehát a Direct-ről beszélünk. egyébként a boxok nagyon régiek, így szinte kizártnak tartom, hogy újra kiadják valakinek. Nem is vagyok biztos benne, hogy vissza kell. az ügyfélszolgálatukról meg van a véleményem és a telefon mögött ülő ügyintézők hozzáértéséről is. Természetesen fel fogom venni velük a kapcsolatot, csak szeretnék először utána járni, mert sajnos nem túl nagy szakemberek vannak az ügyfélszolgálaton.


Egyébként a boxok:

dsr4101

DSR 2111


[link]


[link]

2014. dec. 11. 09:51
 3/11 Tengor ***** válasza:
Ehhez nem kell semmilyen szakember. Az ügyfélszolgálatos azt mondja, amit a gép kiír neki. Megnyugtatlak a hőségidődet is ki fogja írni. Persze ha szereted feleslegesen elütni az idődet ilyennel...
2014. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, de én arra vagyok kíváncsi, hogy másnál ez hogy zajlott. Neki kellett-e fizetni stb.
2014. dec. 11. 09:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát azt tudom, hogy 'papíron" hogy működik, de szeretnék véleményeket, tapasztalatokat meghallgatni, mert ha nem éri meg, inkább kivárom.
2014. dec. 11. 10:13
 6/11 A kérdező kommentje:

Megkerestem a szerződést és egyéb papírokat. 2008. Január elején kötöttem a szerződést. Tehát lassan 7 éve vagyok náluk. Akkor kezdtem 2500Ft/hó val 2 beltérivel. 2009. Decemberében váltottam Bronze csomagra. Az volt 3000ft/hó 2 beltérivel. 2013. Novemberében pedig Direct+-ra váltottam 4700 Ft/hó 2 beltérivel. Tehát rosszul emlékeztem. A hűségidő 2015.02.05-én jár le. Azt már megvárom és akkor váltok.


Szóval most már csak annyit szeretnék megtudni, hogy a távirányítók állapota miatt szólhatnak-e?

2014. dec. 11. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Az aszfben benne kell lennie, h minek mennyi a kártérítési díja, ha itt a táv. nincs megemlítve, akkor nincs díja. Miért nem váltasz direktkártyára (műholdas), olcsóbb, s azzal ugyanúgy használhatsz saját boxot?
2014. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A UPC-t mindenképp elhagyom, mert drágának tartom és egyes csatornák hiányoznak a kínálatukból(Digisport csatornái). Anno azért váltottam Direct+, hogy legyen Sport1,Sport2,SportKlub. A SportKlub egyre lejjebb megy a színvonalt tekintve, nem csodálnám, ha jövőre meg is szűnnének. A Sport1,Sport2 meg van a többi szolgáltatónál is. Egyedül talán az Eurosport2 ami vészes, mert vagy nincs, vagy csak magasabb kategóriában van.
2014. dec. 11. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Digisport már hány éve is van? Akkor inkább az a kérdés, hogy mit keresel még mindig a UPC-nél? :D Ebben nem lehet vitázni, ha ezek a csatornák kellenek, nem kérdés, hogy Digi. HD kínálat egyre bővül, OK nem lehet saját boxod, s a szolga boxok mindig olyanok, amilyenek, de ha sportszerető vagy akkor digi. Nem tudom milyen tv-d van, hagyományos, vagy lapos, utóbbinál tényleg nem kérdés, hogy a digit válasszad, nagyon nem mindegy, hogy HD-ban nézed a meccseket vagy SD-ben egy nagyobb TV-n, abba meg gondolj bele, hogyha itt a focimániákus porondmester sem tudta felrúgni a digi sporthatalmát, akkor valszeg meg is marad ez a hatalom, s nem mindegy, hogy annál a szolgáltatónál vagy akinek ez a saját csatornája, vagy annál, aki ezzel a szolgáltatóval szerződést kötött a csatorna továbbosztására, ott elég egy szerződés lejárás s máris új feltételeket diktálhat a szerződést kínáló, aminek lehet az a végeredménye is, hogy nem jön létre újabb szerződés.
2014. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy már jó ideje van DigiSport, de csak mostanra lett nézhetetlen a SportKlub. Úgy tudom, hogy régen nem volt Diginél SK. Az SK-nak új tulaja van, teljesen szétcseszte az egész csatornát. A legtöbb jog is átkerült a Digihez. A Diginél a nagy minusz, hogy az Eurosport 2 csak a legnagyobb csomagban van. Az nekem meg feltétel, mert német foci őrült vagyok.
2014. dec. 13. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!