Egy 300 ezres laptop kb mennyi idő alatt avul el?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy veszek egy ps4-et 400 euróèrt, de aztán rájöttem hogy latopot is kène vennem. Az lenne a legjobb megoldás ha olyan 1000 euroert vennèk lapost, csak azt nem tudom hogy kb mebnyi idő múlva kène lecserèlni. Mit gondoltok?
2014. dec. 11. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor tönkremegy, akkor lecseréled.
2014. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont arra lennèk kìvàncsi hogy az körülbelül mennyi idő. Ezt valahogy èn is gondoltam hogy akkor kell lecserèlni ha tönkremegy xd mein got
2014. dec. 11. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Elavulást írtál. Az nem tönkremenés. Az meg a minőségtől függ. Lehet 2 év, vagy akár 10, ki tudja.
2014. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy kb 10 éves Toshiba laptopom, pöpecül működik, de egy Firefox se futna rajta. Ha ez nekem megfelel, akkor még 10 évig nem kell lecserélnem :) Szóval, hogy te mikor érzed cserére érettnek a géped, azt nem lehet egy számmal megválaszolni. Úgynevezett üzleti gépet vegyél, ha ennyi pénzed van, azok masszívabbak, igényesebbek, háztartási használatra örökélet :)
2014. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én 150000ft laptopom 4 éves és számomra még mindig nem avult el ,mert még mindig elég fürgén tudja kérésemet tejesiteni.igy én még nem akarom lecserélni.
2014. dec. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!