Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lesz valami baja a számítógépe...

Lesz valami baja a számítógépemnek, ha 2 hónaponta újratelepítem?

Figyelt kérdés
2 hónapja telepítettem újra a gépemet,de már megint olyan mint volt.

2014. dec. 11. 17:16
 1/4 peterr80 válasza:
Nem lessz semmi baja. De ez nem megoldás. Ne rakj annyi mindent rá ha nem bírja mert ugyan úgy le fog lassúlni.
2014. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de agyilag mire jó ez? Kéthavonta padlóra vágod a rendszert?
2014. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked kellene egy továbbképzés géphasználatot illetően, mondhatja bárki és mondják is, hogy a Windows (feltételezem Windows) rossz, de azért nem ennyire. A hiba egyértelműen a felhasználó hozzá nem értéséből következik be.

Nem lesz baja.

(Lesz baja az autónak ha félévente cserélek kuplongot mert leégetem? Nem, csak meg lehetne tanulni normálisan vezetni és akkor hosszú ideig kitart - mert én mindig autós példákkal jövök.)

2014. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lesz baja de ha 2 hónap alatt ,megint tönkre teted akkor ott te vagy a hibás és nem a gép ,amugy mi a baja belasul vagy lefagy ?
2014. dec. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!